• Sukces w konkursie plastycznym

     • Uczeń naszej Szkoły Podstawowej w Babimoście Dawid Żołądkiewicz z klasy IV b , został jednym z laureatów  półfinału regionalnego ogólnopolskiego konkursu plastycznego o tematyce geologiczno - środowiskowej "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro". Tegoroczna edycja konkursu jest pod hasłem "Tajemniczy świat jaskiń".

      Listy laureatów półfinału regionalnego opublikowane zostały na oficjalnej stronie konkursu (Konkurs Szczecin - Państwowy Instytut Geologiczny - PIB (pgi.gov.pl)  w porządku alfabetycznym. O zajętym miejscu w konkursie plastycznym laureaci dowiedzą się w dniu 18 maja 2021r. Na wszystkich laureatów czekają nagrody, a zwycięska praca zostanie zakwalifikowana do kolejnego - ogólnopolskiego finału konkursu. Życzymy sukcesu Dawidowi na dalszym etapie tego konkursu.

      Opiekun plastyczny - Bożena Wołek.

     • Sukces naszej uczennicy!

     • Miło nam poinformować, że uczennica klasy 8b, Amelia Kubiak, została finalistką  konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Opiekunem Amelii jest p. Patrycja Stajkowska. Serdecznie gratulujemy! 

     • „Znajdź nić Ariadny”

     • W finale konkursu mitologicznego „Znajdź nić Ariadny” wzięło udział pięcioro uczestników. Trudno było wyłonić zwycięzcę. Nawet w ostatnim, dodatkowym zadaniu zarówno Ola Kuc jak i Szymon Radziński zdobyli identyczną liczbę punktów. Zaproponowali także, by zorganizować dogrywkę już stacjonarnie w szkole. Organizatorki zatem muszą się lepiej postarać, by kolejne zadania rozstrzygnęły, kto otrzyma statuetkę Nike.

       Niestety niektórzy z piątoklasistów: Martyna Nowakowska, Antek Grądziel i Paweł Kamiński borykali się też z problemami technicznymi, co zmniejszyło ich szanse. Tym bardziej im dziękujemy za rywalizację. I żałujemy, że nie mogli w pełni wykazać się umiejętnościami i wiedzą.

    • „Znajdź nić Ariadny”
     • „Znajdź nić Ariadny”

     • Pragniemy poinformować, że do finału konkurs mitologicznego „Znajdź nić Ariadny” zakwalifikowali się uczniowie: Aleksandra Kuc, Martyna Nowakowska, Antoni Grądziel, Szymon Radziński i Paweł Kamiński. Zdecydowały o tym wyniki testu. Serdecznie gratulujemy. Dziękujemy też za udział pozostałym uczniom kl. Va.

      O tym, kto otrzyma statuetkę bogini Nike i laur zwycięzcy, zdecyduje finał, który odbędzie się online przez aplikację MC Teams  6.05. 2021r. o godz. 13. 45.

      Wioletta Wernerowska, Małgorzata Kaczmarska, Ewelina Wozińska