• Ogłoszenie

• Informujemy, że środa (15 maja) oraz czwartek (16 maja) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

W tych dniach nie będą wydawane obiady. Szkoła zapewnia opiekę świetlicową.

We wtorek (14 maja) lekcje dla uczniów klas 1-7 zgodnie z planem.

• GRANTY PPGR – przypominamy o konieczności złożenia oświadczeń

• Przypominamy, że na podstawie pkt 5 Procedury monitorowania utrzymania efektów projektu Cyfrowa Gmina „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” osoby, które otrzymały sprzęt komputerowy w w/w programie, zobowiązane są złożyć do końca czerwca 2024 r. w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście ul. Rynek 3, 66-110 Babimost oświadczenia o posiadaniu i użytkowaniu sprzętu. Oświadczenie można pobrać ze strony internetowej Urzędu w zakładce ogłoszenia.

Oświadczenie.pdf

• Obstsalat

• Klasy 7a i 7b zapoznały się na lekcjach języka niemieckiego z formą przepisu kulinarnego oraz przygotowały sałatki owocowe według swoich przepisów w tym właśnie języku. Sałatki były pyszne i smakowały ...jak po polsku:)

Tekst i zdjęcia - Jolanta Reimann.

• Nasze uczennice na powiatowym konkursie plastycznym PRO - ARTE 2024

• Uczennice naszej szkoły Nikola Pyszkowska, Klaudia Kruk i Anastazja Antończak otrzymały nominację do powiatowego konkursu plastycznego PRO - ARTE 2024, który odbył się dnia 18.04. 2024 w Świdnicy.  Dziewczęta namalowały ładne i pomysłowe prace. Wśród uczestników konkursu była jednak  duża konkurencja. Wyróżnienie w konkursie powiatowym otrzymała Nikola Pyszkowska z klasy VI b.

Tekst - Bożena Wołek.

• Nominacja do FINAŁU LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH – TEATR 2024

• Nasza  grupa teatralna „Reimannówki“ ponownie nominowana  do FINAŁU  LUBUSKICH KONFRONTACJI ARTYSTYCZNYCH – TEATR  2024, Finał odbędzie się 3 czerwca 2024 r. W tym roku startujemy z przedstawieniem ”Jak w Krainie Lodu”. Może uda nam się wszystkich zamrozić i oczarować. Trzymajcie za nas kciuki!

Jolanta Reimann