Główne role w przedstawieniach bajkowych opanowała Anastazja do perfekcji. Lecz ostatnio, zmierzyła się także z rolą w sztuce dla odbiorców dorosłych i oczywiście znakomicie zdała ten egzamin.
Anastazja zagrała w niej jedną z głównych postaci. Trudno było nie zauważyć wrażliwości emocjonalnej oraz dojrzałości artystycznej naszej uczennicy.
Opowieść o Wiktorku, którego wujostwo za wszelką cenę chce ożenić i aranżuje spotkania z przyszłymi kandydatkami na żonę, jest historią pełną zabawnych i pełnych humoru sytuacji. Nasi bohaterowie rewelacyjnie odegrali niełatwe role, ukazując swoje talenty aktorskie oraz oddając wyśmienicie klimat czasu, w którym odbywa się akcja.
Scenografia, kostiumy oraz wystrój sceny wzbogaciły całą sztukę, pozwalając przenieść się do innego świata XIX wieku. W zaprezentowanym spektaklu udział wzięli w większości dorośli mieszkańcy naszej gminy. Nasza wspaniała publiczność, która wypełniła po brzegi salę, w skupieniu i w zachwycie oglądała kolejne sceny przedstawienia, a na koniec zgotowała nam owacje na stojąco. Historię ożenku Wiktorka na deski sceniczne przeniosła i wyreżyserowała pani Jolanta Reimann. Na przyszłość życzymy Anastazji wiele sukcesów.