Dnia 18 września uczniowie klas trzecich wybrali się na wycieczkę do Siedliska Józefówka. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji – dzieci mogły karmić alpaki, lamy, lemury i kozy. Wspaniałą zabawę zapewniły dmuchane zamki i labirynty. Uczniowie spróbowali także swoich sił w robieniu ziemniaczanych stempli, a na zakończenie wszyscy zajadali się pysznymi zapiekanymi ziemniakami. To był dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń!
Tekst i zdjęcia - Małgorzata Wojteki i Iwona Firlej-Prętka.